Babet

Léčením se zabývám od roku 2009, diagnostikou přítomných duší a odvodem od roku 2005. Dva roky aplikuji terapie a diagnostiky na dálku.

NEMOCI | Pracuji s KVANTOVOU energií mimo-smyslovým vnímáním bezdotykovou metodou. Pokud je mi dovoleno navázat spojení, při osobním setkání, a nebo na dálku, dokážu cítit to co klient. Bolest, brnění, horkost, zánět atd. Ne vždy je to příjemné, ale pro mne se jedná se o krátkodobý, přechodný problém, který odezní buďto při léčení, nebo do pár minut po ukončení spojení. Léčení se pak opakuje tak dlouho, dokud problém neodezní úplně, pokud je mi to dovoleno.

Pro navázání spojení na dálku používám nejraději fotografii, nebo tel. kontakt. Pokud ani toto není možné, klient je v kómatu a nejsem schopna ihned přijet, dokážu navázat spojení prostřednictvím blízké osoby.

DUCHOVÉ | Setkávám se s nimi od svých sedmnácti let. Nikdy jsem duchy nevyvolávala ani se k tomu nijak nepřičinila, jednoduše to začalo samo. K duchům přistupuji velmi opatrně, jelikož ne každý zde zůstal jen omylem a i já jsem tak pak ohrožena, že mně bude atakovat. V převážné míře se však setkávám nejvíce s těmi, kteří zde zůstali, jelikož se někdo nechtěl smířit se smrtí někoho blízkého. Dále pak s takovými, kteří byli např. zavražděni a nemají zde něco dořešeného a nemůžou najít cestu na druhou stranu.

Kontakt:
Babet
Gerasimovova 1799/38
Ostrava – Zábřeh
tel.: 608 88 25 96

Babet_foto_web

8 komentářů

 1. Michal Martinů napsal:

  Tourretův syndrom.
  Já si myslím, že tourretův syndrom není
  záležitostí mozku!
  Jako technik si to vykládám tak, že do mozku
  přicházejí nežádoucí parazitní signály (kvantová
  mechanika), které způsobují divné pohyby těla.
  Jako člověk si to vykládám tak, že cizí zlý duch
  se pere s duší postižené o její tělo. Toto probíhá
  ve skrytých dimenzích mimo náš časoprostor.
  Existuje nějaká pomoc?

 2. Eva S. napsal:

  Dobrý den,
  Mohla bych Vás poprosit o pomoc pro syna,který trpí duševní nemocí.Začal v 10letch se špatně stravovat a propadl nyní do anorexie,další co se mu díky tomuto problému objevilo jsou halucinace a bludné představy.lyší hlasy a má představu že jej stále někdo sleduje.
  Byla by možná nějaká pomoc?Jsem z jeho stavu už zoufalá.Mám jediného syna a je takto nemocný.
  Mohu Vám zavolat?
  Děkuji E.Stryhalová
  Litomyšl

 3. Jana napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli léčíte i problémy s plodností. Děkuji

 4. Jitka napsal:

  Vzkaz pro Evu S. z Litomyšle
  Dobrý den,
  četla jsem náhodou Váš komentář na stránce léčitelů.
  Rád bych Vám pomohla. Jestli máte zájem odepište mi na e-mail: info@chaganela.cz

 5. Dobrý večer,před 28 lety jsem potkala senzibila a myslím, že mne uhranul.Léčím se od té doby na schizofrenní pychózu,ale výsledky jsou slabé.Stále se mne jeho obličej objevuje a bere mi sílu. je nějaká pomoc? Prosím ozvěte se mi.Soukupová Alena Praha Nebo mohu zavolat? Nevím, ale kdy jste doma.

 6. Mišina napsal:

  Paní Babet,můžete se mi prosím ozvat na email?Děkuji

 7. Kristýna napsal:

  Dobrý večer, mohla bych Vám prosím na email zaslat náš rodinný příběh a poprosit Vás o váš názor na věc? Děkuji Kristýna

 8. Lenka napsal:

  Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné, aby staré věci odebíraly energii?
  Předem děkuji za odpověď.

Leave a Comment