Emil Burger

Specializace:
Manuální terapie a psychoterapie s použitím hypnózy, léčí oční a sluchovévady, vady páteře a poruchy centrální nervové soustavy, diagnostika dle stavu páteře, odbourávání zlozvyků a závislostí

Kontakt:
Emil Burger
Smrček 52
538 51 Chrast u Chrudimi

Tel: +420 775 683 055
Email: emil.burger@gmail.com
Web: www.webpark.cz/emilburger

8 komentářů

 1. Srník Vladimír napsal:

  Celý rok trpěla dcera (11let)souvislou bolestí hlavy,nezbíraly prášky ani léčba v nemocnicích v Pardubicích a v Praze Motole.Po propuštění z nemocnice v Motole jsme na základě doporučení oslovili pana Emila Burgera.Po několika málo týdnech bolest postupně mizela,až úplně zanikla.Je to již více jak půl roku a dcera opět žijě normálním životem bez bolesti.Nyní jezdíme na udržovací léčbu a léčbu vady zraku,kde již také došlo ke zlepšení.To je moje zkušenost s panem E.Burgerem a ačkoliv celou záležitost nechápu ,patří mu múj obdiv a DÍK .Vladimír Srník Pardubice

 2. Petra napsal:

  Dobrý den,
  před 10 lety jsem se sotva hýbala , rukou jsem ani nehnula a hučelo mě v uších. Po několika návštěvách u pana Burgra v pohodě, potom jsem ještě chodila na udržovací léčbu . Měla jsem 10 let pokoj a teď se mě to vrátilo. Tak jsem opět ráda ,že mě pan Burger vezme. A už se k němu moc těším. A znám i případy od něj, s vyléčenýma očima. Budu ho kontaktovat i na problém s očima u malého…

  Děkuji moc předem

 3. ruzicka napsal:

  JEN PRO VYSVĚTLENÍ O ČEM JE MANUELNÍ TECHNIKA A CO SE DÁ VŠE POMOCÍ NÍ ODSTRANIT.

  Manuální terapie a měkké techniky

  Manuální terapie a měkké techniky. Uznávaná a velmi praktická metoda odstranění funkčních poruch pohybového aparátu. Zakladatelem je neurolog a zakladatel rehabilitace v ČR, Prof. MUDr. Karel Lewit DrSc., který dokázal spojit jemnou, cílenou a technicky dokonalou práci rukou terapeuta s aktivním přístupem pacienta k rehabilitační léčbě. Myoskeletální medicína se zabývá diagnostikou poruch funkce páteře a kloubů a jejich terapií. Svými vyšetřovacími postupy dokáže odhalit v oblasti páteře, kloubů a svalů různé blokády, nepohyblivosti či svalové křeče, které umí dát do souvislosti s celkovým stavem organismu pacienta a pomocí jemných mobilizačních a manipulačních technik tyto poruchy odstraňovat. Manuální terapie a měkké techniky. Od klasických masáží a mobilizací se myoskeletální medicína odlišuje celostním přístupem. Poruchy pohyblivosti páteře, kloubů či svalů považuje za projev nemoci, nikoli za její příčinu. Tímto přístupem se manuální medicína nespokojí jen s uvolněním blokády či nápravou hybnosti, ale také analyzuje životní styl pacienta. Také pacientům radí jak přizpůsobit svoji pohybovou aktivitu svému zdravotnímu stavu.

 4. Emil Burger napsal:

  Děkuji vám za výstižné vysvětlení podstaty manuální terapie. Domnívám se že tak detailní a výstižné vědomosti jste získal díky vaší zkušenosti. Pevně věřím že přijde doba, kdy lidé budou pečovat o své tělo i duši tak poctivě a důsledně, že být nemocným se stane hanbou. Ještě jednou děkuji.

 5. Monika napsal:

  Dobrý den, chci se zeptat, zda se vaše terapie zabývají i léčbou fobií? Děkuji

 6. Klára napsal:

  Před pěti lety jsem navštívila pana Burgera s šestiletým synem, kterého již půl roku zužoval noční kašel. Hned po prvním sezení můj sny spal celou noc klidně. Od té doby ho kašel netrápí.
  Já sama jsem trpěla s krční páteří (závratě, nevolnosti). Po třikráte opakované masáži moje problémy zmizely a měla jsem pokoj celý rok. Měla jsem velmi příjemný pocit, jako když ten krk mám vyměněný. I moje osmdesátiletá babička se cítila po masážích svěže.
  Tímto děkuji a mám k panu Burgerovi svou důvěru.

 7. Mikuláš napsal:

  Bolest do zad a strašné brnění a bolení do nohy. Od ortopeda 12 rehabilitací, nepomohlo, nástup na dva týdny do Pardubické nemocnice. Kapačky, vyšetření a magnetická rezonance – vyjádření neurochirurga=operace(vyhřezlá ploténka). Já operaci odmítl, že se řezat nenechám a navštívil jsem p. Burgera. Po třech terapiích mě z toho dostal a bez nějakého řezání!
  Je mi 31 let, jsem sportovec. Operovat se dá, ALE I BEZ NOŽE!

 8. Silvestr napsal:

  Dobrý den
  před 15.lety jsem měl úraz, poté mi občas nečekaně při různých pohybech vystřelí bolest jako by mě někdo přeťal v pase (v poslední době častěji) s pocitem napětí v kříži a slabém trnutí do zadní strany levé nohy.
  Vyšetření neurologie a ortopedije nic nenašla jako důvod k léčbě. Děkuji za odpověď

Leave a Comment