Eva Vágnerová

Specializace:
Komplexní léčba a diagnostika pomocí přístroje DiaDENS (elektroneuroakupunktura), též pomocí kyvadla, bylin (určím konkrétní byliny na nemoci), určení geopatogenních zón, odstraním psychické bloky na páteři i čakrách. Moje doména je i léčení na dálku lidí i zvířátek. Udělám i horoskop případně i numerologický a rozbor jména – jeho karmická zátěž.

Kontakt:
Eva Vágnerová
Spojovací 199
277 45 Úžice

Telefon: 420 315 782 105
Mobil : 420 604 906 656
E-mail : vagnerova199@seznam.cz

Web:  http://veverkaevca.kvalitne.cz

Skype : ev-199

7 komentářů

 1. Lenka napsal:

  Prosím Vás,je možnost nějak pomoci člověku v bezvědomí??

 2. Vágnerová Eva napsal:

  Je -li člověk v bezvědomí,pomohu přístrojem, který používám Dia-DENS-PC.Přiložím na akupunkturní body které jsou doporučené,nebo stačí i stisknout ukazováčkem na špičce nosu, pod nosem a na bradě.

 3. Bohuslav Větrovský napsal:

  Paní Lenko, člověku v bezvědomí lze pomoci významným způsobem pomocí použití animálního magnetismu (používal Břetislav Kafka). Pozeptejte se po léčiteli, který tuto starou,leč úspěšnou techniku umí. S pozdravem klidného dne.

 4. Ivana Krištofová napsal:

  Upozorňuji všechny lidi na velmi nebezpečného „léčitele“ a „šamana“ Bohuslava Větrovského. Okrádá bezmocné lidi, následně jim nepomůže a prakticky je nechá „dožít“ někde mimo, kde jsou okradení a nemocní lidé bez prostředků a možnosti si jakkoliv pomoci. Prosím, varujte i své známé – pokud Vám na nich záleží. Děkuji

 5. Marcela napsal:

  Dobrý večer.Panu Bohuslavu Větrovskému vděčím za záchranu svého života a kdykoliv jsem se na něj obrátila ,tak mi pomohl .Zatím jsem nepotkala lepšího léčitele než je on.Takže toto je můj názor.
  On na světě není člověk ten ,aby se zavděčil lidem všem !

 6. Ján Hrdý napsal:

  Pani Vágnerovú mohu doporučit, velmi mi pomohla.
  Ján Hrdý

 7. ivan napsal:

  mohu doporucet vsechnim lidem tibora pacana je to clovek mimoriadnima schopnostami na vlasne oci som to videl ja dava do pohibu veskere predmeti ma silnu energiju v sebe a ma velki dar ktori malo lidich to dokaze to co on videl som to jak stol pohibuje bez dotiku a on sa ani toho stola nedodkol ked na mna prilozil svoje ruki som vedel ze tu minutu zhorim neverte takim liecitelom ktori len blafaju ze napojenim vesmirom dava energiju to neni ziadna pravada clovek to musi mat vsebe tak jak pan pacan dekuju

Leave a Comment