Světová legenda Ayurvedy navštíví v září Prahu

Dr. Shri Balaji Tambe, světová legenda Ayurvedy, zamíří poprvé do Prahy. V rámci koncertního turné „Mantry pro štěstí“ vystoupí v neděli 16. září od 17:00 hodin v Divadle Na Prádle. Vstupenky jsou nyní již v prodeji na www.ticketmaster.cz

 

Dr. Shri Balaji Tambe patří mezi zakladatele jógínských technik SOM (Santulan Om Meditation) a SKY (Santulan Kriya Yoga). Založil centrum Ayurvedic Panchakarma, vesnici Atmasantulana, světově proslulé holistické léčebné centrum a originální chrám Aum. Je autorem několika knih o duchovních vědách, józe a Ayurvedě. Sám Dr. Tambe je ayurvédský lékař, inženýr, umělec, kosmolog a zemědělec. Pořádá semináře po celém světě, nejčastěji pobývá v Indii a Německu a nyní zavítá i do Prahy v rámci svého koncertního turné.

Dr. Tambe studoval a zkoumal léčivé vlastnosti klasického indiánského systému Raaga, spolu se silnými psychofyzikálními účinky mantry. Čtyřicet let takové práce přineslo více než 25 hudebních alb. Úspěšné bylo např. album Garbhasanskar, určené těhotným ženám pro vyvážený vývoj rostoucího plodu, kterého se prodalo více než 700 000 nosičů.

Dr. Tambe napsal více než 20 knih ve třech jazycích. Publikoval desítky článků v různých zpravodajských časopisech v Evropě a Americe. Zkušenosti jeho klientů ukazují na jeho široké spektrum dovedností. Nyní se soustředí na dešifrování véd.

Dr. Tambe patří mezi průkopnické ayurvédské lékaře své generace, vynalezl více než 200 proprietárních ayurvedických formulací registrovaných u FDA. Jeho centrum Ayurvedic Panchakarma, vesnička Atmasantulana, se staly nejvyšším měřítkem kvality pro ayurvédská léčebná střediska po celém světě. Můžete si zde vyzkoušet terapii Santulan Panchakarma, tradiční pětičlánkové čištění tkání, spolu s jógou, hojivou hudbou a meditací přináší skutečně zázračné výsledky.

Cílem všech těchto aktivit je povzbudit jednotlivce, aby si užíval všech aspektů života. Pro tento účel provádí Dr. Tambe výzkumy indických tradičních znalostních systémů, jako jsou védy a mantry, hudba, Ayurveda a další vědy o živé přírodě. Poté odvozuje terapeutické procesy a léčení. Cílem je pochopit společenskou odpovědnost člověka a nutnost etického života prožít vnitřní blaženost.

Více informací na:

Atmasantulana Village, Europe Website

http://www.ayu.de/index.php/de/

Atmasantulana Ayurveda Pvt. Ltd., India

http://www.santulan.in/default

Santulan AUM-Kurzentrum, Gleichen / Germany

https://ayurvedakuren.com

Santulan Veda e.V. , Germany

http://www.santulan-veda.de/index.php/de/

Santulan Ayurved GmbH , Germany

http://www.santulan.de/newsite/deutsch/

Santulan AUM Hari Yoga School, Frankfurt

http://www.aumhari.de

Leave a Comment